The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?

♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Top posters
Катрин Пиърс

Марина.

Елена Петрова

Carrie Dupre

Елена Гилбърт

Barbara Dawson.

Caroline Forbes

Серина Ван Дер Удсън

Блейр Валдфор

Harley Benton.

Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

Share | 

Пейките край езерото

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Barbara Dawson.
Administrators
Administrators

Female Брой мнения : 106

ПисанеЗаглавие: Пейките край езерото    Нед Фев 26, 2012 4:42 pm

You shout it out
But I can't hear a word you say
I'm talking loud not saying much
I'm criticized but all your bullets ricochet
You shoot me down, but I get up.
I'm bulletproof, nothing to lose
Fire away, fire away.

Върнете се в началото Go down
Chelsea Dawn Wayne.
Паднал ангел
Паднал ангел

Female Брой мнения : 12
Местожителство : Мистик Фолс;

ПисанеЗаглавие: Re: Пейките край езерото    Пон Фев 27, 2012 8:54 pm

В затворената къща не ми се нравеше особено. Имах чувството, че пропилявам живота си с това мотаене из вътрешни помещения. Денят още не бе съвсем в края си и реших да изляза навън и да оползотворя живота си малко като се разходя. Слънцето бе придобило почти мургаво-червен цвят и бе напът да залезе, като малко или много известната илюзия те караше да мислиш, че ако повървиш още малко камо ли не ще стигнеш до него. И точно в тази част на деня паркът бе най-приятното място, където е възможно да идеш и да се помотаеш. Без колебания тръгнах натам. Както винаги това място ме успокояваше повече от всяко друго. Вече бях около 10 дена в градчето, а тук бях идвала повече от 15 пъти. За жалост всички пейки бяха заети? Ами сега.. май бях принудена да седна до някой.
Единствения човек до който предвидих, че може би ще седна бе едно момиче.
- Хей. - казах `и тихо и се усмихнах.
http://delightful-world.bulgarianforum.net/
Ariadna.
Древен вампир
Древен вампир

Female Брой мнения : 15
Местожителство : Ада...

ПисанеЗаглавие: Re: Пейките край езерото    Сря Фев 29, 2012 6:32 pm

Разсеяно гледах залязващото слънце през прозореца на мезонета си. Отпих от чашата с портокалов сок пускайки телевизора. Започнах да превключвам от канал, на канал в опит да намеря нещо интересно или поне поносимо, но уви не открих. Изгасих телевизора и с тежка въздишка се изправих отправяйки се към дрешника. Отворих го и за десетина минути избрах какво да облека. Спрях се на черни дънки, бели обувки с висок ток, черен потник, бяло яке и голяма черна чанта. Огледах се и си сложих спирала, молив и грим като оставих косата ми да се спуска свободно по раменете. С бавна крачка излязох от дома си запътвайки се в неизвестна посока. След час лутане из улиците на Мистик Фолс се озовах пред парка. Реших да седна на някоя пейка и да гледам слънцето докато залезе, а след това да се прибера.
"Каква глупава причина Ариадна..." - обади се вътрешният ми глас, с който никога не бяхме на едно мнение. И този път го игнорирах сядайки на една от малкото свободни пейки. Скоро всички пейки бяха заети, а слънцето изглеждаше сякаш гори. Докато гледах, приятен женски глас ме извади от царството на мислите в което бях потънала.
-Хей. - каза момичето и се усмихна. Погледнах я, но не показах никакъв признак на дружелюбност. Не бях и зле настроена. Просто неутрална.
-Да? - попитах с глас без емоции. Празният ми поглед обходи брюнетката и отново се спря върху лицето и в очакване на някакъв отговор защо ме бе заговорила.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Пейките край езерото    

Пейките край езерото
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1