The Vampire Diaries RPG Forum
Добре дошли в Мистик Фолс!Домът на всички митични същества които съществуват само в приказките.А дали е наистина така?

♥ Добре дошли в Мистик Фолс! ♥

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
Top posters
Катрин Пиърс

Марина.

Елена Петрова

Carrie Dupre

Елена Гилбърт

Barbara Dawson.

Caroline Forbes

Серина Ван Дер Удсън

Блейр Валдфор

Harley Benton.

Късметче:
Времето в Мистик Фолс
Времето ще е предимно слънчево. Температурата ще е от 25 до 27 градуса. Ще има слаб вятър.
Брояч
free counters
Гласувай за нас:
Гласувайте за нас

Share | 

Дома на Шарлот

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир

Female Брой мнения : 40

ПисанеЗаглавие: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 12:29 am

,.......
Върнете се в началото Go down
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 12:45 am

Станах и сложих ръката си на неговата Деймън и мил ,да да как ли пък не ,но пък не беше лошо . Леко се усмихнах и му отговорих
-У нас разбира се – и излезнахме от бара качвайки се в колата му ,не след дълго той паркира пред къщата и както винаги доста бързо се озовахме в стаята ,затворих вратата след нас и го притиснах до станата устните ми намериха неговите ,а езичето ми намери неговия заигравайки се , ръцете ми започнаха да се разхождат по тялото му , а устните ми бяха настоятелни към неговите , толкова много ме влудяваше , и просто не можех да опиша колко много ме караше да го искам.много бързо се отървах от якето и от тениската му отлепяйки устни от неговите , а след това устните ми се плъзнаха по вратът му , а ръцете ми започнаха да откопчават колана му ,а след това и копчетата на дънките му , и не след дълго се бях отървала и от тях ...
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири

Male Брой мнения : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 12:54 am

След като стигнахме до тях, за няма и минута вече бяхме в стаята и' и всичките ми дрехи се търкаляха по земята с изключение на боксерките ми. Доволната усмивка определено не се свали и за миг от устните ми. Ръцете ми най - нахално обхождаха всяка част от тялото и', докато накрая не реших, че роклята и' ми пречеше прекалено много. Хванах по - грубо и силно плата, след което го дръпнах рязко и роклята се скъса, откривайки гледката към невероятното и' тяло.
- Жалко...тази рокля беше една от малкото, които ти стояха добре. - казах, като не пропуснах отново да се заям с вампирката. Ръката ми бързо премина зад гърба и', разкопчавайки сутиена и', който веднага след това се спусна на долу.
Вдигнах Шарлот на ръце, поставяйки я на леглото и настанявайки се отгоре, като устните ми започнаха страстно да целуват нейните, а езичетата ни се бореха грубо и страстно. Не след дълго, моите заслизаха надолу към врата, преминавайки директно към бюста и', където езичето ми се настани, играейки си палаво, което видно и' доставяше удоволствие.
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 1:25 am

- Хаха много устроумно Деймън - казах му аз но ,говора ми бързо беше прекъснат със стон ,не можех да издържам той ме влудяваше ,а тук определено и да викам и да не викам никой нямаше да ме чуе
- Искам те - е добре вече определено не можех да се държа като себе си ,но пък и не ми пукаше
Думите се завъртяха в главата ми и ме накараха да се усмихна.Той ме целуна по устните,а след това почна да ме целува по вратът стигайки до бюста ми...Изстенах когато устните му докоснаха плътта ми.Харесвах също и още едно нещо....И го исках сега!
-Искам те Деймън .. - простенах.Харесваше ми...колото и странно да звучи.Определено Деймън не можех да го сравня с когото и да било от всичките мъже с който съм била ,той ме влудяваше... това се беше превърнало в нещо обичайно за мен и го исках, колкото и да го мразех.Като наркоман който иска още и още.
Плъзнах се по тялото му и извадих члена му като го поех в устата си,а от устата му се изтръгна стон на удоволствие.Почнах да го третирам кат облизалка...да мъча Деймън с мойте си номера беше удоволствие.

Пп:Оооо по-голяма глупост не можех да напиша нали?!
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 1:38 am

Когато устните и' се озоваха там, не бях способен да стърпя стона на сладост, който напираше в гърлото ми. Дланите стиснаха по - здраво чаршафа върху, който бяхме легнали и минута по - късно я придърпах отново към себе си целувайки страстно устните и'. Ръцете ми се спуснаха надолу към тялото, като изхлузиха набързо бикините и', отваряйки доста красива гледка след себе си. Устните ми, започнаха да слизат надолу по тялото и', минавайки през гърдите и', като отново се настаниха на най - чувствителната част целувайки я обстойно, а след това продължиха да слизат надолу, стигайки до зоната под пъпчето и'. Разтворих грубо краката и', като устните ми се настаниха между тях върху интимните и' части, като езичето ми палаво се заигра доставяйки и' стонове, причинени от удоволствието. Опредлено не беше, единствената, която можеше да си играе с възбудата и удоволствието на останалите, и аз знаех няколко номерца, които винаги минаваха при нея.
- И аз те искам. - казах отделяйки устни от нейните, след това проникнах грубо в нея, а устните ми се настаниха върху врата, изкачвайки се нагоре към устните за поредната страстна целувка помежду ни.
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 1:50 am

Изтенах,тръпки побиха тялото ми, и топлината мина през него,а след това го хванах за задника,,а след това ръцете ми минаха по гътбът му забивайки ноктите си , оставяйки драскотини след тях...Боже мислех си ,че ако някой го види това ще има да го разпитва ,но какво можех да направя,просто това ме влечеше,също така бях и малко съдистично настроена към себе си ,всеки път си хапех ръката и си оставях синки след като правим секс...
- О Деймън -изтенах аз продължвайки да издавам накъсани стонове,въздишките не спираха да излизат от устата ми ..а ноктите на едната ми ръка продължаваха да се забиват в гърбут му.. захапах здраво мускола на бицепса си, а след това го погледнах дяволито и го обърнах така,че да е под мен,започнах да се поклаштам,осещайки го как напълно влизаше ,вече със сигорност беше целия вътре ,а аз изтенах от удоволствие
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 2:09 am

Движенията и', извивките на тялото и', дори и драскотините по гърба, които ми причиняваше с нокти ме влудяваха и доставяха огромно удоволствие. А когато застана от горе, вместо да се мръща, просто се наслаждавах на гледката да е над мен, на движенията и' и на стенанията, които излизаха от устните и'. Усетих как проникнах изцяло в нея, което видно и' достави удоволствие, на мен също. Обвих едната си ръка около талията и', придърпвайки я към себе си и целувайки нежно устните и', като езичетата ни се заиграха палаво.
- По дяволите, влудяваш ме! - казах усещайки как цялата ми възбуда и удоволствие се бяха утроили. Набързо я избутах, така че отново да съм върху нея, като отново проникнах в нея грубо и настоятелно, а темпото постепенно се забързваше, докато ръцете ми изучаваха прелестните и' гърди, а устните ми се бяха настанили върху нейните, целувайки ги жадно и страстно.
Charlotte Petrova
Древен вампир
Древен вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 2:35 am

-Нали за това ме мразиш толкова много – казах му аз и изтенах под грубото му проникване ,харесваше ми и винаги ми е харесвало и най –вероятно винаги щеше да ми харесва.. Сега се бе превърнало в ужасно възбуждащо,ужасно хубаво. Знаех,че не трябва да усещам тази наслада но бе наистина хубаво. Прокарах пръсти по меката му коса. Бях прехапала устни,облизвах ги,защото още горяха целувките му,по тях. Придърпах го към мен,впих устни в неговите, а след това захапах долната му устна и леко се подсмихнах.. в такива моменти с него не можех да бъда груба или заядлива ,толкова ме възбуждаше.. А след това го целунах съвсем леко устните му без да му дава шанс да отвърне на целувката. Устните ми се плъзнаха леко по ръба на челюстта му и надолу по врата му, като на няколко места се спираха за леки целувки и да си поема въздух до колкото това бе възмжно от стоновете ми..
Деймън Салваторе.
Вампири
Вампири

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   Вто Фев 28, 2012 8:18 pm

Отдръпнах се леко от нея, поглеждайки в очите и', като в погледа ми се долавяше лека и малка нотка на досада.
- Шарлот..сериозно ли ще развалиш момента с тъпите предположения, защо те мразя!? А и по тази причина трябва да си ми симпатична...макар, че въпреки всичко не усещам никаква симпатия, помежду ни. - казах повдигайки отново вежда. Е предполагах, че щях да изям някой друг шамар от древната вампирка, но не ме интересуваше особено. Вместо да слушам поредните тъпи коментари, които сто процента всеки момент щеше да пусне, отново проникнах в нея, този път по - леко и внимателно, а движенията ми бяха по - забавени и плавни, докато устните ми нежно целуваха нейните. И за пръв път тази вечер показвах някакви признаци на нежност...блях. Сега кой знае какво щеше да си помисли тя. За част от секундата отново от нежен станах груб и самодоволната усмивка не можеше да не се лепне на устата ми.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дома на Шарлот   

Дома на Шарлот
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1